BALMUIR Aurora mohair scarf
115,00 €
Balmuir Aurora scarf
5 varastossa
Kaikki tuotteemme ovat aitoja ja tarkastettuja!
- Ilmainen toimitus yli 90 € ostoksiin!
- Marginaaliverotus, hintoihin ei lisätä arvonlisäveroa
- Resurs Bank 30 - 60 päivää kulutonta maksuaikaa
- Nopeat toimitukset - postitus jopa saman/seuraavan arkipäivän aikana
Kuvaus
Balmuir Aurora kid mohair lilac scarf
Aurora kid mohair -huivi on ihanan runsas ja pehmeä asuste, joka lämmittää hyvin viileälläkin säällä. Huivi tuo upean lisän asuun ja sopii hyvin myös ylelliseksi juhla-asusteeksi. Aurora-huivi on valmistettu angoravuohen ensivillasta, joka ei ärsytä ihoa.
Ylellinen ja pehmeä huivi, joka tuo asuun eleganttia keveyttä ja hienostunutta värimaailmaa. Kaunis lilac-sävy yhdistettynä ilmavaan kid mohair -materiaalin pehmeyteen tekee tästä huivista täydellisen asusteen viileisiin päiviin.
Kevyt mutta lämmin huivi laskeutuu kauniisti ja tuntuu miellyttävän pehmeältä ihoa vasten. Ajaton design ja hillitty sävy tekevät siitä helposti yhdisteltävän niin arki- kuin juhlapukeutumiseen.
Aurora-huivi viimeistelee tyylin ylellisellä mutta rennolla tavalla ja toimii täydellisesti takkien, neuleiden sekä klassisten käsilaukkujen kanssa.
Pehmeä ylellisyys näkyy kauneimmin yksinkertaisissa yksityiskohdissa
Lisätiedot
| Hintaan sisältyy | Balmuir-lahjalaatikko, Viva Vintage aitoustodistus |
|---|---|
| Koko | 35 x 160cm |
| Huomioitavaa | Uusi huivi |
| Materiaali | 78% kid mohair 13% villa 9% nailon |
| Väri | Lila |














